Výtvarná soutěž ke Světovému dni luskounů

Praha13
Nenechte si ujít

Připojte se i Vy. Nakreslete luskouna a vyhrajte zajímavé ceny.

Světový den luskounů

Na třetí sobotu v únoru připadá Světový den luskounů, jehož smyslem je upozornit na důležitost ochrany těchto jedinečných tvorů. Speciální program věnovaný těmto výjimečným zvířatům připravila na tuto sobotu ZOO Praha. Na jaře pak pražská ZOO přivítá pár luskounů krátkoocasých, samičku Run Hou Tang a samečka Gun Bao. Ti přiletí ze zoologické zahrady v tchajwanské metropoli Tchaj pej již v měsíci březnu.

Hlavní město Praha ve spolupráci se Zoo Praha připravilo výtvarnou soutěž pro děti i dospělé. K oslavám a vítání luskounů v Praze se nyní můžete připojit i Vy.

Podmínky soutěže
  • Nakreslete obrázek luskouna na papír formátu A4 nebo A3.
  • Obrázek vyfoťte a zašlete jej v termínu od 19. 2. do 10. 3. 2022 na e-mail: hana.snohova@praha.eu.
  • Do předmětu e-mailu napište LUSKOUN a následně uveďte také název obrázku (případně popis), jméno, příjmení, věk a telefonní kontakt autora kresby, u dětí do 15 let doplňte jméno a příjmení zákonného zástupce, jeho e-mail a telefon.
  • Zasláním kopie obrázku souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a v případě, že bude kresba vybrána, i s jejím následným vystavením. Originál obrázku si uschovejte.
  • Porota vybere dne 11. 3. 2022 nejpovedenější, nejzajímavější a nejvtipnější výtvory ve dvou věkových kategoriích (děti do 15 let a soutěžící starší 15 let).
  • Nejúspěšnější autoři budou osloveni a požádáni o dodání originálu obrázku nejpozději do 21. 32022, a to osobně nebo poštou na adresu: Magistrát hl. m. Prahy, odbor médií a marketingu, Mariánské náměstí 2/2, 110 01 Praha 1.
  • Vítězné výtvory budou představeny na výstavě v Zoo Praha v rámci zahájení hlavní sezony v sobotu 26. 3. 2022. Následně se výstava přesune do přízemí budovy Nové radnice na Mariánském náměstí, kde bude k vidění od 1. 4. do 30. 4. 2022.
  • Pro vítěze budou také připraveny ceny, které věnují hlavní město Praha a Zoo Praha.
Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici zde.
.