Výstava techniky pro údržbu zeleně

Praha13
Nenechte si ujít

Letošní ročník výstavy nazvané Den zahradní a komunální techniky se konala 29. května pod záštitou starosty městské části Praha 13 Davida Vodrážky, který ji v deset hodin slavnostně zahájil společně s ředitelem pořádající společnosti Profi Press s.r.o., Martinem Sedláčkem na Slunečním náměstí slovy:

„Jsme velmi rádi, že se výstava koná u nás na třináctce a že si pořadatelé k jejímu uspořádání vybrali právě Slunečním náměstí. Jsme jedna z nejzelenějších městských části, obklopeni krásnou přírodou Prokopského a Dalejského údolí a samozřejmě našeho Centrálního parku, kde pravidelně udržujeme travnaté plochy. Budeme potěšeni, když se i další ročníky budou konat právě tady.“

Výstava zahradní a komunální techniky představuje širokou škálu strojů vhodných pro údržbu veřejné zeleně. Návštěvníci mohou posoudit práci techniky při sečení a zhodnotit stroje vhodné jak pro profesionální údržbu zeleně měst a obcí, tak i pro veřejnost. Odpolední část programu završí oblíbená tombola o hodnotné ceny. Ukončení akce je plánováno na osmnáctou hodinu. Srdečně zveme nejen odborníky, ale i širokou veřejnost.