Výstava techniky pro údržbu zeleně

Praha13

Letošní ročník výstavy nazvané Den zahradní a komunální techniky se koná 29. května pod záštitou starosty městské části Praha 13 Davida Vodrážky

29. 5. 2019

Výstava techniky pro údržbu zeleně

Letošní ročník výstavy nazvané Den zahradní a komunální techniky se koná 29. května pod záštitou starosty městské části Praha 13 Davida Vodrážky, který ji v deset hodin slavnostně zahájil společně s ředitelem pořádající společnosti Profi Press s.r.o., Martinem Sedláčkem na Slunečním náměstí slovy:
„Jsme velmi rádi, že se výstava koná u nás na třináctce a že si pořadatelé k jejímu uspořádání vybrali právě Slunečním náměstí.
Jsme jedna z nejzelenějších městských části, obklopeni krásnou přírodou Prokopského a Dalejského údolí a samozřejmě našeho Centrálního parku, kde pravidelně udržujeme travnaté plochy. Budeme potěšeni, když se i další ročníky budou konat právě tady.“
Výstava zahradní a komunální techniky představuje širokou škálu strojů vhodných pro údržbu veřejné zeleně. Návštěvníci mohou posoudit práci techniky při sečení a zhodnotit stroje vhodné jak pro profesionální údržbu zeleně měst a obcí, tak i pro veřejnost. Odpolední část programu završí oblíbená tombola o hodnotné ceny.  Ukončení akce je plánováno na osmnáctou hodinu. Srdečně zveme nejen odborníky, ale i širokou veřejnost.

Michala Králová

Městská část Praha 13, Odbor kancelář starosty, tiskový servis, Sluneční náměstí 2580/13, 158 00 Praha 5
Telefon: 235 011 217, Fax: 235 514 661, E-mail: kralovam@praha13.cz