Zpracování generelu cyklostezek a cyklotras pro území MČ Prahy 13 v koordinaci se sousedními obcemi

22. 04. 2003
Rada
Číslo usnesení: UR 311/2003

RADA městské části Praha 13

I. bere na vědomí

informaci o nominaci Centrálního parku JZM na “Evropskou cenu Greenways” a informaci o spolupráci MČ Praha 13 s Nadací Partnerství

II. souhlasí

se záměrem připravit zadání generelu cyklostezek a cyklotras na území Prahy 13 ve spolupráci s Nadací Partnerství, s doporučením zpracovatelům koordinovat tyto záměry s  dalšími městskými částmi a sousedícími mimopražskými obcemi, v zájmu vytvoření celopražsky propojené funkční sítě cyklotras a cyklostezek vedoucích od levého břehu Vltavy až do okolních obcí, s napojením na cyklotrasy Praha – Karlštejn (013) a Sobín – Červený Kostelec (201)

III. Ukládá

ZS p.Kopeckému

[PEKO]

KT: 15.05.03

jednat s radním HMP pro dopravu Šteinerem o koordinaci s hlavním městem Prahou na přípravě generelu