Výzva více zájemcům o veřejnou zakázku k podání nabídky na zhotovitele zakázky “Vnitřní dostavba víceúčelového kulturního zařízení v objektu Drimlova-Obchodní centrum Velká Ohrada, Praha 5-Velká ohrada”

07. 08. 2001
Rada
Číslo usnesení: UR 659/2001

RADA městské části Praha 13

I. RUŠÍ

výzvu více zájemcům o veřejnou zakázku k podání nabídky na zhotovitele zakázky ,,Vnitřní dostavba víceúčelového kulturního zařízení v objektu Drimlova – Obchodní centrum Velká Ohrada, Praha 5 – Velká Ohrada” vyhlášenou Radou MČ Praha 13 na 17. schůzi dne 12.9.2000

II. vyhlašuje

III. schvaluje

seznam firem, které budou vyzvány k podání nabídky na zhotovitele zakázky ,,Vnitřní dostavba víceúčelového kulturního zařízení v objektu Drimlova – Obchodní centrum Velká Ohrada, Praha 5 – Velká Ohrada”: AUSTIS,s.r.o., NAVATYP,a.s., BAUplus,a.s., CHLÁDEK&TINTĚRA, a.s., BELSTAV,s.r.o.

IV. Ukládá

Starostovi

[STAR]

T: 28.08.01