19. 10. 2015
Rada
Číslo usnesení: UR 0468/2015

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, je dokument zveřejněn v upravené podobě.

M ě s t s k á   č á s t   P r a h a   13

Rada městské části

17. schůze rady MČ z 19.10.2015

USNESENÍ číslo UR 0468/2015 ze dne 19.10.2015

2. Výzva k jednání v jednacím řízení bez uveřejnění na nové pojišťovací služby s využitím opčního práva s názvem „Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu MČ Praha 13 – rozšíření pojištění III.“

Rada městské části

I. vyhlašuje

veřejnou zakázku na nové pojišťovací služby s využitím opčního práva v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 23 odst. 7 písm. b) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, s názvem „Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu MČ Praha 13 – rozšíření pojištění III.“

II. schvaluje

výzvu k jednání v jednacím řízení bez uveřejnění včetně příloh

III. ukládá

zástupci starosty Petru Zemanovi podepsat výzvu k jednání v jednacím řízení bez uveřejnění a zajistit její odeslání společnosti KOOPERATIVA pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, se sídlem Praha 8, Pobřežní 665/21, IČ 47116617

Zodpovídá: zástupce starosty Petr Zeman, termín: 30.10.2015

IV. jmenuje

komisi pro jednání otevírání obálky s nabídkou, posouzení kvalifikace a pro posouzení a hodnocení nabídky v tomto složení: členové: Ing. Renáta Uramová, Ing. Jana Gilíková, Ing. Dana Ceová náhradníci: Bc. Danuše Říhová, Ing. Anna Pešatová, Ing. Eva Beránková tajemník komise: pracovník OLP přizvaný poradce: zástupce společnosti RESPECT, a.s.

Ing. David Vodrážka v.r.

starosta

RNDr. Marcela Plesníková v.r.

zástupkyně starosty

vedoucí Oddělení organizačně-administrativního