Vyhlášení vítěze veřejné zakázky více zájemcům “Radnice Praha 13 – víceúčelová budova, v oboru ZTI, přípojky kanalizace a vody”

26. 02. 2002
Rada
Číslo usnesení: UR 134/2002

RADA městské části Praha 13

I. bere na vědomí

zprávu hodnotící komise o průběhu veřejné soutěže na zhotovitele “Radnice Praha 13 – víceúčelová budova, v oboru ZTI, přípojky kanalizace a vody”

II. souhlasí

s návrhem hodnotící komise a vyhlašuje vítězem soutěže firmu POZEMSTAV Třebíč, s.r.o.

III. souhlasí

s návrhem hodnotící komise nepřijmout nabídku v plném rozsahu, ale pouze v části “ vnitřních ZTI”, a to v nabídkové ceně 4.099.266,-Kč bez DPH (DPH činí 204.963,30Kč)

IV. souhlasí

s tím, aby zbývající část veřejné soutěže, t.j. “vnější přípojky” byly připraveny jako samostatné zadání nové veřejné zakázky v souladu se zákonem 199/1994Sb. v platném znění