04. 11. 2013

Rada městské části

18. schůze rady MČ z 04.11.2013

USNESENÍ číslo UR 0532/2013 ze dne 04.11.2013

5. Vyhlášení podlimitní veřejné zakázky na dodávky zadávané ve zjednodušeném podlimitním řízení s názvem „Vybavení učeben ZŠ na území MČ Prahy 13 audiovizuální technikou – II“

Rada městské části

I. vyhlašuje

podlimitní veřejnou zakázku na dodávky zadávanou ve zjednodušeném podlimitním řízení dle § 38 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, s názvem „Vybavení učeben ZŠ na území MČ Prahy 13 audiovizuální technikou – II“

II. schvaluje

III. ukládá

zástupci starosty Davidu Zelenému • podepsat výzvu k podání nabídky a prokázání kvalifikace a zadávací dokumentaci • rozeslání výzvy k podání nabídky a prokázání kvalifikace zájemcům dle přílohy č. 3 tohoto materiálu • zajistit zveřejnění výzvy k podání nabídky a prokázání kvalifikace a textové části zadávací dokumentace na profilu zadavatele a na internetových stránkách MČ Praha 13 v souladu se zák.č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, ve spolupráci s OLP

Zodpovídá: zástupce starosty David Zelený, termín: 15.11.2013

IV. jmenuje

komisi pro otevírání obálek, pro posouzení kvalifikace a pro posouzení a hodnocení nabídek včetně náhradníků v tomto složení: členové: ZS David Zelený, Ing. Jiří Neckář, Evžen Mošovský, Ing. Renáta Uramová, Mgr. Jan Šafír náhradníci: ZS Petr Zeman, Ing. Vít Bobysud, Olga Faltejsková, Jiřina Blahovcová, Hana Vilímová V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, je dokument zveřejněn v upravené podobě. tajemník komise: JUDr. Emese Stluková

Ing. David Vodrážka v.r.

starosta