Výběr nejvhodnější nabídky veřejné zakázky vyhlášené formou jednacího řízení bez uveřejnění „Dodávka technologických zařízení – výměníkových stanic a přípojek ve školských objektech MČ Praha 13“

31. 01. 2011
Rada
Číslo usnesení: UR 48/2011

RADA městské části Praha 13

I.     bere  na  vědomí

II.    schvaluje

– výběr nejvhodnější nabídky, která byla podaná společností Pražská teplárenská a.s., se sídlem Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7, neboť nabídka obsahuje všechny součásti požadované zadavatelem v zadávacích podmínkách

– návrh kupní smlouvy předložený spol. Pražská teplárenská a.s.

III.  Ukládá

Starostovi

T: 28.02.11

Ing. Davidu Vodrážkovi

– zaslat rozhodnutí o výběru nejvhodnější nabídky společnosti Pražská teplárenská a.s.

– dopracovat ve spolupráci s OŠ a OLP finální text kupní smlouvy

– podepsat kupní smlouvu se společností Pražská teplárenská a.s., se sídlem Partyzánská 1/7, 170 00  Praha 7

– zajistit zveřejnění výsledků dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách