Výběr nejvhodnější nabídky podlimitní veřejné zakázky na stavební práce zadané ve zjednodušeném podlimitním řízení s názvem „Rekonstrukce sportovního areálu a rozšíření sportovišť – Škola v přírodě Vrchlabí, Kamenná cesta 129“

26. 08. 2013
Rada
Číslo usnesení: UR 0399/2013

M ě s t s k á   č á s t   P r a h a   13

Rada městské části

14. schůze rady MČ z 26.08.2013

USNESENÍ číslo UR 0399/2013 ze dne 26.08.2013

11. Výběr nejvhodnější nabídky podlimitní veřejné zakázky na stavební práce zadané ve zjednodušeném podlimitním řízení s názvem „Rekonstrukce sportovního areálu a rozšíření sportovišť – Škola v přírodě Vrchlabí, Kamenná cesta 129″

Rada městské části

I. bere na vědomí

protokoly z jednání hodnotící komise, zprávy o posouzení a hodnocení nabídek a písemnou zprávu zadavatele vztahující se k podlimitní veřejné zakázce na stavební práce zadané ve zjednodušeném podlimitním řízení s názvem “ Rekonstrukce venkovního areálu a rozšíření sportovišť – Škola v přírodě Vrchlabí, Kamenná cesta 129″

II. schvaluje

• vyloučení uchazeče BAB mont s.r.o. a uchazeče TUBEKO Sport spol. s r.o. z další účasti v zadávacím řízení z důvodu nesplnění kvalifikačních předpokladů v rozsahu dle požadavků zadavatele a nabídky těchto uchazečů neobsahovaly všechny dokumenty a doklady dle požadavků zadavatele, • vyloučení uchazeče spol. SPORT REAL s r.o. z další účasti v zadávacím řízení, neboť uchazeč nedoručil v poskytnuté lhůtě požadované odůvodnění mimořádně nízké nabídkové ceny a vysvětlení nabídky, • výběr nejvhodnější nabídky, která byla podána uchazečem Z&D stavební společnost spol. s r.o., neboť nabídka tohoto uchazeče byla dle předem zveřejněných hodnotících kritériích vyhodnocena jako nejvhodnější • návrh smlouvy o dílo se Z&D stavební společnost spol. s r.o. v souladu s nabídkou tohoto uchazeče

III. ukládá

zástupci starosty Davidu Zelenému • podepsat rozhodnutí o vyloučení uchazečů BAB mont. s.r.o., TUBEKO SPORT, spol. s r.o. a SPORT REAL s.r.o. z účasti v zadávacím řízení a zajistit jejich odeslání • podepsat rozhodnutí o výběru nejvhodnější nabídky a zajistit odeslání oznámení o výběru nejvhodnější nabídky všem dotčeným zájemcům a všem dotčeným uchazečům v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů • podepsat smlouvu o dílo s vybraným uchazečem Z&D stavební společnost, spol. s r.o. a zajistit oznámení informace o uzavření smlouvy v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů • zajistit zveřejnění výsledků zadávacího řízení v souladu se zákonem č.137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů • podepsat Písemnou zprávu zadavatele a zajistit její zveřejnění v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, je dokument zveřejněn v upravené podobě. • zajistit prostřednictvím odboru školství nadále jednotně používat název rekreačního zařízení „Škola v přírodě Kozel“

Zodpovídá: zástupce starosty David Zelený, termín: 30.09.2013

Ing. David Vodrážka v.r.