Uzavření dodatku č. 4 ke smlouvám o výkonu správy nemovitostí

I. bere na vědomí

Text předložené smlouvy – Dodatek č. 4

II. souhlasí

se zněním Dodatku č. 4 smlouvy o výkonu správy nemovitostí s firmou CENTRA, v.o.s., firmou Intergate s.r.o. a firmou Ikon, ve kterém jsou zapracovány drobné stylizační úpravy popsané v důvodové zprávě ve znění připomínek RMČ

III. Ukládá

MS p.Weberovi

[PEWE]

T: 31.12.01

zapracovat do předložené smlouvy případné připomínky RMČ.

IV. Ukládá

Starostovi

[STAR]

KT: 31.12.01