Urbanistická studie Zličín – Sobín

Číslo usnesení: UR 308/1999

doporučuje mz

A/ SouhlasIT

s  urbanistickou studií Zličín – Sobín pouze za těchto podmínek:

Městská část Praha 13

1. Požaduje zapracovat do urbanistické studie v  lokalitě Pod Zličínem konkrétní řešení napojení navržených inženýrských sítí na stávající, včetně návrhu zafinancování a navrhuje následující postup při řešení:

1. zrevitalizovat Motolský potok

2. dořešit vlastnické vztahy k  pozemkům

3. dořešit inženýrské sítě

4. dořešit systém komunikací

1. Požaduje v oblasti dopravy dopracovat vyřešení kolizních míst na ulici Jeremiášova – jedná se o křižovatky Rozvadovská spojka x Jeremiášova x Lýskova, Rozvadovská spojka x Jeremiášova x Bavorská, Jeremiášova x Sárská (Kopanina) x příjezdová komunikace ke Scontu.

1. Požaduje v případě rozšíření obchodního areálu Impuls (bývalé Pronto Plus)

zapracování nového příjezdu z  Jeremiášovy ulice, včetně návrhu dopravního

řešení dané křižovatky.

1. Požaduje, aby obousměrné komunikace u navržené zástavby nových rodinných domků měly jízdní pruhy v  šíři 6 m (2 x 3 m) a chodník minimální šířky 1,5 m – pouze ve výjimečných případech.

1. Požaduje dopracovat prostorové uspořádání inženýrských sítí (vodovodu, kanalizace, plynu a slaboproudých rozvodů) v  lokalitě Pod Zličínem.

B/ ULOŽIT

starostovi

prosazování požadavků městské části a jejich zapracování do urbanistické studie Zličín-Sobín