Tři obytné domy u Kauflandu

Číslo usnesení: UR 549/2002

RADA městské části Praha 13

I. souhlasí

se stavbou “Tří obytných domů u Kauflandu” s  následujícími podmínkami a připomínkami :

1) účelovou komunikaci podél západního okraje řešeného území je třeba navrhnout jako dopravně zklidněnou komunikaci s omezenou rychlostí vozidel a se zlepšenými podmínkami pro chodce a cyklisty

2) v dalším stupni PD musí být doplněn systém pěších cest – chybí přístupová cesta a propojení k zastávkám MHD na ul. Nárožní a k areálu Carrefour – systém pěších cest musí zajistit prostupnost areálu od ul. Armády k ul. Nárožní

3) další stupeň PD musí obsahovat řešení fasád bytových domů včetně barevnosti

4) další stupeň PD musí obsahovat projekt sadových úprav odsouhlasený odborem životního prostředí ÚMČ Praha 13.

5) Investor zdokladuje v předmětné lokalitě možnost umístění nových dětí do MŠ a ZŠ.

6) Pokud budou přípojkami na veřejné sítě dotčeny pozemky svěřené MČ Praha 13, je nutné na tyto pozemky uzavřít nájemní smlouvu.

II. Konstatuje, že

nebylo splněno usnesení rady č. 642 z 23. schůze RMČ z 18.12.2000

III. ŽÁDÁ

investora Školícího střediska, aby zajistil průchodnost parku mezi ulicemi Armády a Nárožní tak, aby došlo k propojení území ve směru od Centrálního parku k OC Carrefour a aby zajistil plnění původního záměru.

IV. Ukládá

Starostovi