Připomínky pověřených pracovníků firmy CENTRA k prodeji bytového fondu MČ Praha 13, dále připomínky advokátní kanceláře MAJER a dále připomínky zástupců technologických celků k návrhu „Typové kupní smlouvy – platba prostřednictvím úvěru“

04. 09. 2006
Rada
Číslo usnesení: UR 504/2006

RADA městské části Praha 13

I.     bere  na  vědomí

připomínky zástupců firmy CENTRA, pověřené prodejem bytového fondu MČ Praha 13, dále pracovníků advokátní kanceláře MAJER a zástupců technologických celků k návrhu znění „Typové kupní smlouvy – platba prostřednictvím úvěru“

II.       souhlasí

se zapracováním připomínek zástupců firmy CENTRA, dále pracovníků advokátní kanceláře MAJER a zástupců technologických celků do „Typové kupní smlouvy – platba prostřednictvím úvěru“

III.       doporučuje zmČ

1.    schválit

zapracování připomínek do návrhu „Typové kupní smlouvy – platba prostřednictvím úvěru“

2.    uložit

starostovi, Ing. D. Vodrážkovi, informovat firmu CENTRA, pověřenou prodejem bytového fondu MČ Praha 13, a zástupce technologických celků o rozhodnutí ZMČ Praha 13