Podklady pro zpracování územně analytických podkladů k novému územnímu plánu

19. 11. 2007
Rada
Číslo usnesení: UR 740/2007

RADA městské části Praha 13

I.       souhlasí

s poskytnutím podkladů  pro zpracování územně analytických podkladů k novému ÚPn SÚ hl.m.Prahy v tomto znění:

Na základě usnesení z 21. schůze rady MČ ze dne 19.11.2007 Vám Městská část Praha 13, zastoupená  starostou Ing.Davidem Vodrážkou, doporučuje k prověření následující podněty pro zpracování územně analytických podkladů k novému ÚPn SÚ hl.m.Prahy :

·         Zpracovat studii dopravy v klidu pro obytný soubor Velká Ohrada včetně návrhů řešení stávající kritické situace s ohledem na sociální strukturu obyvatelstva.

·         Prověřit možnost dalších parkovišť P+R v návaznosti na zřizování parkovacích zón rozšířeného centra hl.m. Prahy.

·         Prověřit změny funkčních ploch (v platném územním plánu se jedná většinou o území SV, kde lze umisťovat stavby s dopravním provozem nesouvisející), na kterých jsou umístěna stávající parkoviště u obytných skupin sídlišť Butovice,  Stodůlky, Lužiny atd., na plochu DGP-garáže a parkoviště.

·         Dodržet schválenou koncepci území „Západního Města“ dle projednané urbanistické   studie „Západní Město“ a stávajícího platného územního plánu hl.m. Prahy.

II.    Ukládá

Starostovi