Návrh změny č. 3 ÚPNSÚ Chrášťany

I.     NEsouhlasí

s předloženým návrhem změny č.3 územního plánu sídelního útvaru Chrášťany

II.    UPLATŇUJE PŘIPOMÍNKU

k předloženému návrhu změny č.3 územního plánu sídelního útvaru Chrášťany ve znění:

není dořešeno dopravní napojení obce, respektive neustále se rozšiřujících ploch s funkčním využitím NV – území nerušící výroby a skladů, umísťovaných bezprostředně za hranici hl.m. Prahy, na MÚK Třebonice (oboustranné nájezdy a sjezdy na Pražský okruh) a budoucí  dopravní vazby z tohoto napojení vyplývající. Změna pouze reaguje na současné (příp. v blízké budoucnosti předpokládané) dopravní vztahy bez širších souvislostí. Navrhovanými změnami se odvede sice budoucí tranzitní doprava mimo obec Chrášťany, ale nedořešením MÚK Třebonice tak, aby umožnila přímé napojení sjezdů i nájezdů na Pražský okruh v místě křižovatky dojde k jejímu přesměrování a dopravní zátěž se přesune na území sousedních obcí, mimo jiné na území Třebonic, s čímž nemůže MČ Praha 13 souhlasit.

III.  Ukládá

Starostovi

T: 02.10.09

zaslat usnesení Rady MČ Praha 13 : Pavel Hrdlička, starosta obce, Obecní úřad Chrášťany, Chrášťany 28, 252 19 Rudná u Prahy