Návrh smlouvy s firmou CZ HANNAH s.r.o na „Studii využitelnosti stávajících školních sportovních zařízení při deseti základních školách na území Prahy 13, školního zimního stadionu Bronzová a nově připravovaných akcí – školního bazénu v areálu ZŠ Janského a sportovní haly Na Haldě, a to vše s ohledem na záměry MČ a propojení těchto aktivit s moderními prvky školství “

18. 01. 2010
Rada
Číslo usnesení: UR 9/2010

RADA městské části Praha 13

I.     bere  na  vědomí

důvodovou zprávu, včetně hodnocení nabídek

II.    souhlasí

s uzavřením smlouvy s firmou CZ HANNAH s.r.o. na „ Studii využitelnosti stávajících školních sportovních zařízení při deseti základních školách na území  Prahy 13, školního zimního stadionu Bronzová a nově připravovaných akcí – školního bazénu v areálu ZŠ Janského a sportovní haly Na Haldě, a to vše s ohledem na záměry MČ a propojení těchto aktivit s moderními prvky školství“, která vyhrála veřejnou zakázku malého rozsahu na základě výběrového  řízení

III.  Ukládá

Starostovi

29.01.10

po dopracování připomínek OLP podepsat definitivní text smlouvy  s firmou CZ  HANNAH s.r.o.