09. 06. 2014

Rada městské části

11. schůze rady MČ z 09.06.2014

USNESENÍ číslo UR 0281/2014 ze dne 09.06.2014

4. Návrh na zrušení významné nadlimitní veřejné zakázky na stavební práce vyhlášené v otevřeném řízení pod názvem „Pořízení DPS – opakování“

Rada městské části

I. bere na vědomí

protokol o otevírání obálek, protokoly z jednání hodnotící komise, zprávu o posouzení a hodnocení a písemnou zprávu zadavatele vztahující se k významné nadlimitní veřejné zakázce na stavební práce vyhlášené v otevřeném řízení pod názvem „Pořízení DPS – opakování“

II. schvaluje

vyloučení z účasti v zadávacím řízení na významnou nadlimitní veřejnou zakázku na stavební práce vyhlášenou v otevřeném řízení pod názvem „Pořízení DPS – opakování“ uchazečů spol. N.J.B.REAL a.s. (IČ: 270 72 401) z důvodu nesplnění kvalifikace, spol. Sekyra Group a.s. (IČ: 639 98511) a spol. HOCHTIEF CZ a.s. (IČ: 466 78468) z důvodu nesplnění požadavků zadavatele uvedených v zadávacích podmínkách

III. ruší

významnou nadlimitní veřejnou zakázku na stavební práce vyhlášenou v otevřeném řízení pod názvem „Pořízení DPS – opakování“ dle § 84 odst. 1 písm. b) zák.č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, neboť po posouzení kvalifikace a nabídek byli z účasti v zadávacím řízení vyloučeni všichni uchazeči

IV. ukládá

starostovi Ing. Davidu Vodrážkovi,

1. podepsat rozhodnutí zadavatele o vyloučení uchazečů z účasti v zadávacím řízení na významnou nadlimitní veřejnou zakázku na stavební práce vyhlášenou v otevřeném řízení pod názvem „Pořízení DPS – opakování“ a zajistit jejich rozeslání v souladu se zákonem o veřejných zakázkách ve spolupráci s OLP a spol. Veřejné zakázky s.r.o.

2. podepsat rozhodnutí o zrušení zadávacího řízení na významnou nadlimitní veřejnou zakázku na stavební práce vyhlášenou v otevřeném řízení pod názvem „Pořízení DPS – opakování“ a zajistit rozeslání oznámení o zrušení zadávacího řízení v souladu se zákonem o veřejných zakázkách ve spolupráci s OLP a spol. Veřejné zakázky s.r.o. V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, je dokument zveřejněn v upravené podobě.

3. zajistit zveřejnění výsledků zadávacího řízení a písemnou zprávu zadavatele v souladu se zákonem o veřejných zakázkách ve spolupráci s OLP a spol. Veřejné zakázky s.r.o.

Zodpovídá: starosta Ing. David Vodrážka, termín: 30.06.2014

Ing. David Vodrážka v.r.