06. 06. 2022
Rada
Číslo usnesení: UR 0233/2022

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (GDPR) a souvisejících právních předpisů je dokument zveřejněn v upravené podobě.

M ě s t s k á   č á s t   P r a h a   13

Rada městské části

11. schůze rady MČ z 06.06.2022

USNESENÍ číslo UR 0233/2022 ze dne 06.06.2022

4. Návrh na vyhlášení nadlimitní veřejné zakázky na služby v otevřeném řízení s názvem „Výkon správy objektů, sportovních zařízení a veřejných WC a zajištění služeb facility managementu“

Rada městské části

I. vyhlašuje

nadlimitní veřejnou zakázku na služby zadávanou v otevřeném řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek s názvem „Výkon správy objektů, sportovních zařízení a veřejných WC a zajištění služeb facility managementu“

II. schvaluje

zadávací podmínky k podání nabídky a prokázání splnění podmínek k účasti v zadávacím řízení, včetně příloh k nadlimitní veřejné zakázce na služby zadávané v otevřeném řízení s názvem „Výkon správy objektů, sportovních zařízení a veřejných WC a zajištění služeb facility managementu“

III. ukládá

místostarostovi Petru Zemanovi

• podepsat zadávací podmínky k podání nabídky a prokázání splnění podmínek k účasti vč. příloh k předmětné veřejné zakázce

• zajistit zveřejnění zadávacích podmínek k podání nabídky a prokázání splnění podmínek k účasti vč. příloh v souladu se zák.č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek ve spolupráci s OLP

Zodpovídá: místostarosta Petr Zeman, termín: 30.06.2022

IV. jmenuje

komisi pro otevírání nabídek, pro posouzení kvalifikace a pro posouzení a hodnocení nabídek vč. náhradníků v tomto složení:

členové: Ing. Vít Bobysud, Ing. Michal Drábek, Aneta Ečeková Maršálová, Ing. Renáta Uramová, Mgr. Iva Mesterová

náhradníci: Petr Zeman, Ing. Pavel Prokeš, RNDr. Jiří Mašek, CSc., Ing. Jitka Šrámková, Ing. Monika Rosecká

tajemník komise: zástupce OLP

Ing. David Vodrážka v. r.

starosta

David Zelený v. r.