Návrh na odprodej vyvolávacího zařízení Q-MATIC

09. 02. 2004
Rada
Číslo usnesení: UR 93/2004

RADA městské části Praha 13

I. bere na vědomí

důvodovou zprávu o návrhu na odprodej vyvolávacího zařízení Q-MATIC, které je v podmínkách nové radnice dále nevyužitelné

II. souhlasí

s návrhem na odprodej vyvolávacího zařízení Q-MATIC, které je v nové radnici dále nevyužitelné, za náklady za jeho demontáž ve výši 2 684,- Kč společnosti KlinLab s.r.o..

III. Ukládá

ZS p.Weberovi

T: 27.02.04

ve spolupráci s OLP dopracovat definitivní text smlouvy na odprodej vyvolávacího zařízení Q-MATIC

iv. doporučuje zmČ

schválit odprodej vyvolávacího zařízení Q-MATIC, které je v nové radnici dále nevyužitelné, za náklady za jeho demontáž ve výši 2 684,- Kč společnosti KlinLab s.r.o.

uložit T.: 30.5.2004

a) ZS p. Weberovi podepsat smlouvu na odprodej vyvolávacího zařízení Q-MATIC za náklady za jeho demontáž ve výši 2.684,- Kč společnosti KlinLab s.r.o..

b) ZS p. Weberovi a tajemnici JUDr. Kateřině Černé zabezpečit snížení účetních stavů majetku městské části o pořizovací náklady za odprodávaný inventář