Bytová výstavba – Mera Czech a.s.

15. 05. 2001
Rada
Číslo usnesení: UR 438/2001

RADA městské části Praha 13

I. bere na vědomí

aktuální skutečnost, že bytový dům na parc.č. 2860/139, na jehož realizaci bylo vydáno stavební povolení č. VYS.Obj.2-4384/00-Š-Rsp, bude stavěn na komerční bázi jediným stavebníkem Mera Czech a.s.

(původní text usnesení č. 438 bod II. je zrušen usnesením č. 446 z 1. mimořádné rady dne 21.5.2001)

III. schvaluje

přiloženou smlouvu o smlouvě budoucí kupní

IV. Ukládá

Starostovi

[STAR]

T: 29.05.01

• informovat o skutečnosti uvedené v bodě I. tohoto usnesení OMI MHMP

• zpracovat aktuální informaci o vývoji spolupráce se společností Mera Czech a.s. a o dalším postupu ve světle nových skutečností a přeložit ji na nejbližší schůzi rady

• rozeslat prostřednictvím Mera Czech a.s. všem akceptovaným zájemcům o byt v bytovém domě dle bodu I. tohoto usnesení informaci o změně financování výstavby bez garance MČ Praha 13 s tím, že jediným stavebníkem zůstává Mera Czech a.s.

• předložit tento materiál na červnovém zasedání ZMČ

V. Ukládá

ZS Ing. Dvořákovi

[MIDV]