Administrativní budova Jinonice 4A v ulici K Vidouli

Rada
Číslo usnesení: UR 506/1999

I. Souhlasí

s výstavbou administrativní budovy Jinonice 4A na pozemcích parc. č. 2708/6, 2708/4, 2708/1 za těchto podmínek:

1. Investor předloží k vyjádření odboru investic MČ Praha 13 projektovou dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení z důvodů napojení inženýrských sítí.

2. Veškerá doprava musí být vedena ulicí Šafránkovou. Z tohoto důvodu musí být pod dopravní značkou dej přednost v jízdě (C1a), osazena dopravní značka přikázaný směr jízdy (C4b).

3. Investor musí zajistit po dobu výstavby parkování vozidel, včetně vozidel stavby, zásobování a zaměstnanců dodavatelských firem na vlastním pozemku.

4. Po dobu výstavby nesmí vlivem stavební činnosti docházet ke znečišťování, poškozování vozovky a komunikační zeleně v ul. Šafránkova

5. V dalším stupni projektové dokumentace je nutné dořešit přístup pro pěší.

6. Vzhledem k umístění areálu (zástavba RD) je nutné zachovat i v budoucnu charakter areálu jako administrativní.

7. V dalším stupni projektové dokumentace požaduje OÚR MČ Praha 13 doložit barevné výkresy fasád.

II. ukládá

ZS Ing. Dvořákovi

[MIDV]

T: 05.11.99