Školáci se loučili se školním rokem

Praha13
01.07.2019
Nenechte si ujít

Ve čtvrtek 20. června se v Centrálním parku konal již čtvrtý ročník akce nazvané Rozloučení se školou. Toto zábavné dopoledne, ve kterém se představily jednotlivé školy se svým programem, se konalo pod záštitou místostarostky Marcely Plesníkové, která má kromě jiných kompetencí na starosti i problematiku školství. Žáci z Mohylky uspořádali  pod širým nebem svůj tradiční piknik. Ze ZŠ Brdičkova dorazil dokonce „Freddie Mercury“ a zazpíval všem dětem pro radost. Děti ze školy Trávníčkova předvedly ukázky irských tanců v podání skupiny Mirabel. Žáci z Chlupovky zase prezentovali zábavnou formu výuky. Všichni se náramně bavili.

I v parném počasí byla hojná účast, a tak se o zdraví dětí postarali stodůlečtí hasiči, kteří je pravidelně kropili vodou. Za naši MČ přišel děti pozdravit místostarosta David Zelený a předsedkyně výboru pro výchovu a vzdělávání Daria Křivánková. Členové tohoto výboru celou akci zorganizovali.

Vít Bobysud