Šek pro Farní charitu pomůže rodinám s dětmi

Nenechte si ujít

V rámci 10. výročí od otevření OC Lužiny byla vyhlášena charitativní akce. Během května si návštěvníci mohli kupovat losy, na které vyhráli různé věcné věci od vedení OC Lužiny. Jeden los stál 20 korun a celý výtěžek putuje na pomoc lidem v městské části Praha 13. Symbolický šek ve výši 80 220 Kč  si z rukou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky a ředitelky  OC Lužiny Moniky Kindlové převzala ředitelka Farní charity Stodůlky – paní Helena Ryklová. Finance budou použity na pomoc rodinám s dětmi v městské části Praha 13, kde Farní charita Stodůlky působí.

„Děkuji všem, kteří se snaží pomáhat lidem, kteří se nacházejí v těžkých životních situacích. Tato akce je skvělým příkladem, jak dobré vztahy mezi jednotlivými organizacemi v naší městské části mohou přispívat ke kvalitě života v naší komunitě,“ poděkoval David Vodrážka.