Řemesla živě 2024 na Novoměstské radnici v Praze

15.10.2024
Občané

Již po jedenácté se koná akce Řemesla živě 2024 na Novoměstské radnici, a to v úterý a středu 15.-16. října 2024 od 9 do 17 hodin. Dny věnované řemeslům a především těm, kdo jsou jejich mistry, i každému, kdo se pro svou budoucí kariéru teprve rozhoduje, nabízejí možnost uvidět, vyzkoušet a zažít mnoho řemesel a promluvit si s těmi, kdo se s nimi v životě již spojili. Jedná se o prezentaci jednotlivých řemeslných škol a oborů jako takových. Nechybí samozřejmě ani workshopy a možnost si mnoho oborů vyzkoušet a promluvit si přímo se studenty a mistry.

Akce si za léta své existence vydobyla pevné místo v povědomí veřejnosti i škol a svou povahou přímo vybízí ke spolupráci. V letošním roce Novoměstská radnice s potěšením nově spolupracuje také s naší městskou částí Praha 13 v rámci místní Agendy 21.