Předání prstenů vítězům hokejbalové extraligy

Nenechte si ujít

Vedení radnice Prahy 13 přivítalo v obřadní síni hokejbalisty HC Kert Park Praha, vítěze hokejbalové extraligy 2022. Starosta David Vodrážka, spolu s místostarostkou Marcelou Plesníkovou předali hráčům prsteny pro vítěze.
„Hokejbalisté HC Kert vyhráli extraligu po páté za sebou, což je velmi obdivuhodný výkon a bylo mi ctí se opět se všemi členy týmu osobně setkat. Vyhrát jednou je skvělý úspěch, ale vítězství obhájit a dlouhodobě udržovat výsledky na nejvyšší špičkové úrovni je mnohem těžší. Jsem hrdý na to, že hokejbalový klub z Prahy 13 je nejlepším v republice,“ poděkovat hráčům starosta a popřál klubu další úspěšné roky.