Mlhoviště ve školkách Prahy 13

Městská část Praha 13 připravila pro děti z mateřských škol Palouček a Barvička letní osvěžení. Ještě před zahájením letních investic do školních budov byla dokončena rekonstrukce mlhovišť s novými hracími prvky v zahradách, aby dětem zpříjemnila poslední měsíc školního roku.

„Do školních budov i zahrad investujeme pravidelně a letos se podařilo ještě před prázdninami dokončit úpravy  hřišť s mlhovišti. Děti tak mají další bezpečný a osvěžující prostor pro venkovní aktivity na zahradách a věřím, že všem přinese radost a zdravý pohyb,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka.

„Letošní prázdniny budou v základních i mateřských školách rušné, a to z toho pohledu, že se podařilo připravit několik velkých investičních projektů. Tato hřiště s mlhovišti jsou prvními z nich a jsem velmi ráda, že si je děti i paní učitelky mohou užít ještě před prázdninami,“ doplnila místostarostka Marcela Plesníková.

27. 05. 2024 Mgr. Lucie Steinerová

e-mail: steineroval@praha13.cz