Klienti domova pro seniory Prahy 13 byli naočkováni druhou dávkou vakcíny proti covidu-19

Praha13
Nenechte si ujít

Klienti a zaměstnanci Domova pro seniory Zity Kabátové ve Stodůlkách byli během dnešního dne naočkováni druhou dávku vakcíny proti covidu-19.

Klienti a zaměstnanci domova pro seniory Zity Kabátové ve Stodůlkách byli během dnešního dne naočkováni druhou dávku vakcíny proti covidu-19. Očkování první dávkou vakcíny proběhlo bez jakýchkoli problémů, naprostá většina seniorů neměla žádnou negativní reakci.

„Jsem velmi rád, že druhá dávka očkování v domově pro seniory bezproblémově probíhá a drtivá většina klientů bude proočkovaná. Děkuji jim za odpovědný přístup a také děkuji všem zaměstnancům, kteří se v této nelehké době o naše seniory starají. Odloučení členů rodiny je v současné době jedna z nejtěžších situací, které musíme čelit, a věřím, že očkování klientů domu pro seniory otevře opět dveře návštěvám,“ řekl starosta David Vodrážka.

„Očkování druhou dávkou vakcíny dnes absolvovala většina našich klientů a také zaměstnanci. Protože se snažíme všechny maximálně ochránit, po první dávce očkování jsme pro jistotu a samozřejmě po dohodě s rodinami, nepovolovali žádné návštěvy. Děkuji touto cestou za pochopení všem příbuzným a blízkým i našim klientům a těšíme se na pozitivnější dny,“ sdělila ředitelka Milena Bartovská.

Mgr. Lucie Steinerová
tisková mluvčí městské části