39/2024 Nepořádek ve vnitrobloku

Úklid města
Vyřešeno

Dobrý den,
ráda bych nahlásila dlouhodobě nepořádek po obou stranách chodníku ve vnitrobloku ul. Amforová 1885-1889 … Je zde již od podzimu nepořádek od spadaného listí, posypu a odpadků. Je to opravdu ošklivé, město se vůbec o tyto místa pravidelně nestará.
Žiji zde již cca 40 let, za tu dobu se v těchto místech téměř nic nezměnilo, panelová stěna hřiště je velice ošklivá, válí se zde odpadky a zbytky jídla v křovích. Jako velmi velký problém vnímám “plácek” u hřiště naproti vchodu 1887. Je to ošklivý kout, kde se schází pochybné existence, konzumují alkohol a drogy, chodí zde močit atd. do křoví za panelovou stěnu ze strany domu i ze strany školky U Bobříka. Vedle dětského hřiště a školky rozhodně takový “kout” nemá co dělat.

Děkuji za nápravu a případně komentář.
C.

Postup řešení:

26. 01. 2024 08:10:29

Dobrý den, Vámi nahlášena závada byla postoupena Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 13 k zajištění nápravy. Děkujeme za upozornění. Tým MMS – hlášení problémů

26. 01. 2024 11:00:59

Dobrý den, údržba vnitrobloku je již zadána správcovské firmě. Úklid posypu je naplánován na jarní měsíce v době, kdy již nebudou hrozit mrazy a tvorba ledovky. V případě výskytu osob, které zde mají konzumovat omamné látky, se můžete obrátit na linku městské policie. Děkujeme za podnět, OŽP