384/2024 Nedostatecny svoz plastu Petrzilkova 38

Odpadky, kontejnery
Předáno odpovědnému subjektu

Dobry den, Informace o soukromem kontejneru a smlouvou s Prazskymi sluzbami je naprosto mylna. Kontejner je sice na soukromem pozemku, ale jedna se o domovni staniviste pod spravou magistratu, ktery udelil nejen souhlas, ale take za svoz plati. Preplnenost ma byt resena s radnici P13. Prosim, reste pridanim kontejneru nebo zvysenim frekvence svozu. Citace ze stranek prazskych sluzeb: O zřízení domovního stanoviště lze zažádat na příslušném úřadu městské části, obvykle na odboru životního prostředí. V případě, že Magistrát hlavního města Prahy vznik takového stanoviště schválí, do domu jsou pak dodány „barevné“ popelnice a je zahájeno jejich pravidelné vysypávání na náklady pražského magistrátu.

Postup řešení:

14. 06. 2024 11:55:02

Dobrý den, vaše podání bylo postoupeno odboru životního prostředí k řešení. Děkujeme za podnět.