37/2024 Nahlášení znečištění zeleně

Úklid města
Vyřešeno

Dobrý den,
chci nahlásit dlouhodobě znečištěnou zeleň v okolí autobusové zastávky Velká ohrada. Jak bezprostředně za samotnou zastávkou, tak podél chodníku od zastávky do sídliště, kolem přilehlých parkovišť a na vyvýšeném protihlukovém valu podél ulice Červeňanského.

Úklidové firmy se omezují na zametení chodníku, popř. vybrání velkých kusů odpadu úklidovými kleštěmi. V zeleni se ale neúnosně hromadí nedopalky a drobné smetí. Viz příloha.

Problém se bohužel týká i dalších míst na sídlišti. Určitě pomůže jednorázový úklid. Zároveň by bylo žádoucí to řešit systémověji (např. by mohlo být součástí úklidu chodníku – stačil by jeden metař s hráběmi).

J.W.

Postup řešení:

25. 01. 2024 09:25:35

Dobrý den, Vámi nahlášena závada byla postoupena k zajištění nápravy Technické správě komunikací hlavního města Prahy. Děkujeme za upozornění. Tým MMS – hlášení problémů

07. 02. 2024 09:53:10

Dobrý den, máme pro Vás dobrou zprávu – Vámi nahlášený podnět byl vyřešen.
Děkujeme, že s námi spolupracujete.
S úctou tým TSK