Už v sobotu 19. května vypukne 7. ročník závodu na horských kolech Bike Prague. V rámci doprovodného programu se uskuteční také Intersport dětské závody, na které mají obyvatelé Prahy 5 a Prahy 13 vstup zdarma!

Bike Prague startuje od pražské Galerie Butovice a připraveny jsou dvě trasy - jednoduší v délce 35 km a náročnější v délce 55 km. Pro ty, kteří se nechtějí nikam honit, je k dispozici 4. startovní vlna.

Dlouhá trasa startuje ve 12 h, krátká v 15 h. Během závodu se můžete těšit například na průjezd Prokopským údolím nebo na CHKO Český kras.

Online registrace končí už ve středu 16. května. Registrace přes internet stojí 600 Kč. Přihlásit se můžete také přímo v Galerii Butovice, a to 18. května od 12 do 20 h a přímo v den závodu 19. května od 7 do 14 h (děti do 9.30 h a dospělí na dlouhou trasu do 11.00 hvčetně změn na dlouhou trasu). Na místě stojí registrace 700 Kč.

Přímo u Galerie Butovice bude probíhat Dětský sportovní den Bike Prague. Kromě dětských závodů čeká děti spousta další zábavy. Například skákací hrad, trampolína nebo možnost nechat si pomalovat obličej u stánku Prahy 5.

Kromě zábavy děti také poučíme. Seznámíme je s aplikací „Záchranka“ nebo s kampaní „Jezdím jako člověk“. Na místě budeme také soutěžit o jazykový kurz Rolino v hodnotě 9 650 Kč.

Přijďte a užijte si Bike Prague už v sobotu 19. května. Více informací najdete na www.bike-prague.cz, kde se můžete rovnou registrovat.

Ale pozor - pořadatel byl nucen změnit trasu závodu.

Víc info v článku http://www.bike-prague.cz/cs/2018/05/02/bike-prague-2018-je-nucen-upravit-trasu-oblibene-singltreky-se-ale-pojedou-hned-dvakrat/

BIKE PR 2018 1

Vytisknout