MATRICE ZNAKU ořez 60x65 px Tisková zpráva
16. září 2019

Mateřská škola Večerníček ve Vlachově ulici v pražských Stodůlkách oslavila v loňském roce 35 let od svého otevření. K tomuto výročí obdržela od společnosti Mercedes – Benz Trucks Česká republika, s.r.o., finanční dar na vybudování dětského hřiště.

Slavnostní otevření se konalo v pondělí 16. září za přítomnosti starosty Davida Vodrážky, místostarostky Marcely Plesníkové, zástupců společnosti Mercedes -  Benz Trucks Česká republika, s.r.o., zaměstnanců mateřské školy a především dětí.

Při přestřižení pásky starosta Prahy 13 řekl: „Tento počin je dobrým příkladem symbiózy mezi společnostmi a firmami, které působí v lokalitě naší městské části. Přejeme si, aby tato skvělá spolupráce fungovala i nadále. Myslím, že takhle je to správně, protože nám jde o společnou věc. V tomto případě o hřiště pro děti z Mateřské školy Večerníček“.

Na víceúčelovém minihřišti s herními motivy si mohou kluci a holky zaskákat panáka a také zahrát oblíbený fotbal. Na sportoviště byl použit měkký povrch z barevného polyuretanu, který má dlouhou životnost a nevadí mu ani mráz. Hřiště je vybudováno v souladu s platnými normami pro zachování bezpečnosti dětí.

„ Jsme moc rádi, že se podoba zahrady této mateřinky začala měnit k lepšímu, což ocení především děti i jejich rodiče a věříme, že se najdou ještě finanční prostředky k realizaci dalšího zvelebení“, dodala místostarostka Marcela Plesníková.

Michala Králová

Telefon: 235 011 217, Fax: 235 514 661, E-mail: kralovam@praha13.cz

MŠ VEČERNÍČEK NOVÉ HŘIŠTĚ (6)

MŠ VEČERNÍČEK NOVÉ HŘIŠTĚ 2