Vaše názory jsou důležité, termín k odevzdání dotazníků je prodloužen do konce dubna

Na základě velkého zájmu veřejnosti o urbanistickou studii Slunečního náměstí se vedení radnice s IPR (Institut plánování a veřejného rozvoje hlavního města Prahy) dohodlo na prodloužení termínu k odevzdávání dotazníku k architektonicko-urbanistické studii Slunečního náměstí i jeho nejbližšího okolí.

  „Velký zájem obyvatel o diskusi vítáme a i proto jsme IPR požádali o prodloužení termínu, své připomínky a názory lze tedy posílat i celý duben! Plánování urbanistické podoby Slunečního náměstí je především o lidech, kteří tu žijí, a proto chceme získat co nejširší odezvu občanů!“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka a dodal: „Než odešleme oficiální připomínky k budoucí podobě Slunečního náměstí, chceme získat názory co největšího počtu obyvatel, kterých se to bezprostředně týká a maximálně je zohlednit ve finální verzi studie.“

  Vyjádřit se občané mohou buď prostřednictvím on-line dotazníku dostupného na www.iprpraha.cz/slunecni-namesti nebo tištěné verze v informacích na Úřadě městské části Praha 13.

  Urbanistickou studii "Sluneční náměstí a pěší korzo Seydlerova" si můžete prohlédnout na www.iprpraha.cz/slunecni-namesti.

  Celý návrh představili v CAMPu samotní autoři studie ARCHUM společně s  Petrem Hlaváčkem. Záznam je možné zhlédnout na https://www.campuj.online/zive nebo na https://www.youtube.com/watch?=LTr6D0A4Ntw.

  Velmi uvítáme vaše komentáře a podněty k této studii. Odpovědi budou hromadně a anonymně vyhodnoceny přímo Institutem plánování a veřejného rozvoje hlavního města Prahy.

studie 2

studie 3


studie 1 

 

Vloženo: 01.04.2021 – Eva Černá ; Přečteno 1375 x
Vytisknout