MČ Praha 13 - logo                                                                                            Tisková zpráva

8. 12. 2021

Letošní vánoční setkání starosty Prahy 13 Davida Vodrážky a zástupců třinácti klubů seniorů, které na třináctce působí, proběhlo bohužel v omezeném režimu. Senioři ovšem o své dárky nepřišli. Starosta všem předal poukazy do plaveckého bazénu a drobné pozornosti. Středisko sociálních služeb Prahy 13 a také Dům pro seniory Zity Kabátové navíc obdržely stovky respirátorů.

„Tradiční vánoční setkání s vedoucími klubů seniorů jsme letos bohužel museli pojmout v omezeném režimu. S ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci jsme pouze předali plavenky a drobné dárky. Kluby pro seniory jsou v naší městské části velmi aktivní a touto cestou jim velmi děkuji za skvělou práci. Díky klubům se mohou naši dříve narození jednoduše zapojit do mnoha aktivit - od cvičení, společných výletů, zájmových činností až po výuku angličtiny. Všechny tyto činnosti rádi podporujeme. Přeji všem především pevné zdraví, dobrou náladu, mnoho příjemných zážitků a příjemně strávené Vánoce,“ řekl starosta MČ Praha 13 David Vodrážka.

Zástupcům zařízení, která se o seniory denně starají - Střediska sociálních služeb Prahy 13 a Domu pro seniory Zity Kabátové - předal závěrem setkání stovky respirátorů starosta David Vodrážka spolu s radní Anetou Ečekovou Maršálovou.

Lucie Steinerová

Telefon: 235 011 217, Fax: 235 514 661, E-mail: steineroval@praha13.cz