V návaznosti na zpřísnění hygienických opatření, kdy bude od pondělí 1. března povinné nosit v městské hromadné dopravě, v obchodech, zdravotnických zařízeních a na dalších místech s vyšší koncentrací lidí respirátor FFP2, mohou senioři, občané zdravotně hendikepovaní a lidé ohrožení sociálním vyloučením, kteří jsou ve finanční tísni a žijí v městské části Praha 13, už nyní požádat o respirátor FFP2 na infolince městské části Praha 13. Ta je v provozu každý všední den od 8.00 do 14.00 hodin. Telefonní číslo infolinky je 235 011 447. Pokud byste věděli o někom, kdo nemá možnost se s naším úřadem spojit a potřebuje naši pomoc, prosíme, informujte nás prostřednictvím infolinky.
„Děláme maximum pro to, abychom na všechna vládní nařízení reagovali v podstatě okamžitě,“ řekl starosta David Vodrážka a dodal: „Nejen pro seniory, ale i pro jinak znevýhodněné občany naší městské části jsme zajistili respirátory, které budou na určených místech od pondělí povinné. Podáme tak pomocnou ruku lidem, kteří se v současné době dostali do tíživé finanční situace.“

Vloženo: 26.02.2021 – Eva Černá ; Přečteno 520 x