Radnice zajistila dezinfekci pro bytová družstva a SVJ

V návaznosti na zhoršující se epidemiologickou situaci a na přijatá opatření proti šíření koronaviru bude městská část Praha 13 opět vydávat pro potřeby bytový družstev a SVJ dezinfekci. Ta bude vydávána od 1. března po předchozí domluvě s určenými pracovníky Odboru kancelář starosty ÚMČ Praha 13. V případě zájmu kontaktujte Jaroslavu Prosteckou na prosteckaj@praha13.cz
„K tomuto kroku nás vedla nepříznivá epidemiologická situace,“ řekl starosta David Vodrážka. „Zástupci bytových družstev a SVJ budou mít možnost, stejně jako na jaře loňského roku, dezinfekci převzít v přízemí radnice. Abychom ale zabránili zbytečné koncentraci lidí na jednom místě, budeme dezinfekci vydávat každý den včetně víkendů v libovolném čase. Tedy i mimo úřední dny a hodiny našeho úřadu,“ dodal starosta.

dezinfekce

Vloženo: 26.02.2021 – Eva Černá ; Přečteno 530 x