Sobota 22. září

9.00  Dvanáctý ročník Pražského cyklozvonění

V sobotu 22. září od 9.00 na hrázi Stodůleckého rybníka v Centrálním parku.
Už po dvanácté se koná akce Pražské cyklozvonění, letos to bude v sobotu 22. září od 9.00 na hrázi Stodůleckého rybníka v Centrálním parku.
Přijměte proto pozvánku na tradiční cyklojízdu ve žlutém pelotonu. Cílem již po druhé Praha 8, tentokrát ulice Křižíkova, která bude pro tuto akci speciálně upravena.
Trasa je dlouhá asi 20 km, tudíž je vhodná pro rodiny s většími dětmi. Hlavním pořadatelem je letos Hl. m. Praha, spolu se zájmovým sdružením NaKole a 26 městskými částmi. Pro všechny účastníky bude opět připraven zábavný program, různé soutěže a exhibice, hudba a další.
Akce je součástí Evropského týdne mobility a Festivalu volného času Prahy 13.
Záštitu nad naším pelotonem převzal zástupce starosty p. Pavel Jaroš.
Více na www.cyklozvoneni.cz.
CYKLOZVONĚNÍ Praha 13_2018

9.00 – 17.00 Sportovní den SK Velká Ohrada u Nepomuckého rybníka
Všichni návštěvníci se mohou zapojit do sportování. Připraveny jsou disciplíny ryze sportovní, jako je plnění Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, i netradiční, sportovně-zábavné, ale i ukázky florbalu. Ani letos nebude chybět ukázka flyboardingu – nového adrenalinového sportu. Vystoupení profi letců se předpokládá v 11.00 a v 15.00.

9.30 Badminton – veřejný badmintonový turnaj Liga lužinské mládeže
Pořádá Badmintonový klub Aktiv Lužiny v tenisové hale v Zázvorkově ul. na Lužinách.

14.00 – 17.00 Basketbal – otevřený basketbalový turnaj začátečníků Boj o Krále Bubliny
Pořádá Basketbalová akademie Sparta Praha v nafukovací hale u ZŠ Kuncova. Turnaj se pořádá pro začátečníky, pokročilé i pro děti od 6 do 12 let, které přijdou a projeví zájem. Všichni si budou moci vyzkoušet druhou nejoblíbenější hru na světě!


Neděle 23. září

10.30 Badminton – veřejný badmintonový turnaj dvojic – rodič a dítě
Pořádá Badmintonový klub Aktiv Lužiny v tenisové hale v Zázvorkově ul. na Lužinách.

14.00 – 16.00 Florbal na invalidních vozících v Centrálním parku
Ukázkové zápasy v tomto sportu pro hendikepované připravil na hřišti u Kuželkárny spolek Flor-In. Všichni zájemci budou mít možnost si po skončení zápasů florbal na vozíčku vyzkoušet.

14.00 – 17.00 Lukostřelba v Centrálním parku u Kuželkárny
Oddíl lukostřelby SK Start Praha připravil program s ukázkami sportovní lukostřelby a možností si pod dohledem zkušených mladých lukostřelců z tohoto oddílu střelbu z luku vyzkoušet.

15.00 – 15.30 FitMami – ukázkové cvičení pro maminky s dětmi
Program FitMami je outdoorové cvičení pro maminky s dětmi od 6 týdnů, které v průběhu roku pravidelně probíhá v Centrálním parku. Obsahuje prvky cardio cvičení, posilování, fitnes v přírodě, ale i společné zážitky maminek. V rámci festivalu bude možnost vyzkoušet si ukázkovou „hodinu“ zdarma a získat rady a kontakty.

16.30 – 17.30 Veřejný kuželkový turnaj v Centrálním parku v Kuželkárně
Pořádá městská část Praha 13. Soutěžit se bude v kategoriích dospělí i děti. Vítáni jsou všichni návštěvníci sportovního odpoledne.


Vytisknout