V pondělí 22. února předali starosta David Vodrážka a radní Aneta Ečeková Maršálová dva tisíce kusů jednorázových chirurgických roušek pracovišti Úřadu práce ČR, které sídlí v 1. patře budovy radnice Prahy 13.
„V dnešní době, kdy je epidemiologická situace skutečně nepříznivá, dvojnásobně platí, že kdo rychle dává, dvakrát dává,“ řekl starosta David Vodrážka a dodal: „Převážná část klientů Úřadu práce je nyní v obzvlášť tíživé finanční situaci, proto jsme se rozhodli, že jim městská část podá pomocnou ruku. Z daru - deseti tisíc jednorázových ústenek, které Praha 13 získala od společnosti DispoMask Czech, s.r.o., jsme dva tisíce kusů poskytli úřadu práce.“
„Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří myslí na druhé a dělají maximum pro to, abychom situaci zvládli. Společně se nám to určitě podaří,“ řekla radní Aneta Ečeková Maršálová.

úř. práce

úřad p.