Městská část Praha 13 
www.praha13.cz
MČ Praha 13 - logo                                                                                            Tisková zpráva

 27. 6. 2022

Poděkování ředitelkám a ředitelům ško

Ředitelky a ředitelé 10 základních a 22 mateřských škol, jejichž zřizovatelem je městská část Praha 13, se sešli na radnici, kde jim osobně poděkoval starosta David Vodrážka a místostarostka Marcela Plesníková.

„Bylo mi ctí se s ředitelkami a řediteli osobně setkat a poděkovat všem za skvělou práci. Nejde jen o ukončení školního roku, poslední dva roky zvládli extrémně náročné situace, které ve školkách i školách nastaly během covidu i ukrajinské krize. Velmi si cením nasazení, se kterým se všichni vrhli do řešení řady problému, a především toho, že naše děti mají k dispozici kvalitní školky, školy a také paní učitelky a pány učitele,“ poděkoval starosta Prahy 13 David Vodrážka a popřál všem krásné prázdniny. 

„Učit děti je především poslání a jsem hrdá na všechny paní učitelky, učitele i další zaměstnance škol, které na třináctce máme. Odvádějí skutečně skvělou práci a troufám si říct, že školství na Praze 13 je jedno z nejlepších v hlavním městě. Mnohé ze základních škol byly letos oceněny i národními certifikáty a jsem si jistá, že si je plně zaslouží. Za všechny rodiče touto cestou pedagogům a dalším zaměstnancům škol s úctou děkuji a přeji klidné prázdniny,“ zdůraznila místostarostka Marcela Plesníková.

Mgr. Lucie Steinerová

Vedoucí oddělení tisku a informací

Tisková mluvčí

Městská část Praha 13, Odbor kancelář starosty, tiskový servis, Sluneční náměstí 2580/13, 158 00 Praha 5
Telefon: 235 011 217, mob. 773 784 245, E-mail: steineroval@praha13.cz

Poděkování ředitelkám a ředitelům školPoděkování ředitelkám a ředitelům školPoděkování ředitelkám a ředitelům školPoděkování ředitelkám a ředitelům škol Poděkování ředitelkám a ředitelům škol

Vytisknout