MATRICE ZNAKU ořez 60x65 px Tisková zpráva
18. 6. 2019

Místostarosta třinácté městské části David Zelený společně s Marcelem Souralem, předsedou představenstva společnosti Trigema a.s., v úterý 18. června slavnostně přestřihli pásku a tím pomyslně zprovoznili další část revitalizované pěší zóny v Nových Butovicích, v blízkosti radnice městské části Praha 13.

Originální ztvárnění odpočinkové zóny v podobě dřevěných palet společně s trávníkem, stromy a keři na pěším korzu přímo lákají kolemjdoucí k posezení a relaxaci. Hezký pohled do zeleně ve stylu japonské zahrady umocňuje i plastika Trifot a  technologicko – informační centrum Cyberdog  se svojí robotickou vinárnou. Zde můžeme vidět skvělý příklad toho, jak harmonicky skloubit městskou zástavbu s přírodou. Nové Butovice se stávají moderní čtvrtí, která nabízí svým občanům hezké bydlení, relaxaci a v neposlední řadě také umělecký zážitek.

O zkulturnění zóny se postarala společnost Trigema a.s. v rámci svého  teambuildingového programu a naše městská část jejich aktivity velmi vítá.

Michala Králová

Telefon: 235 011 217, Fax: 235 514 661, E-mail: kralovam@praha13.cz