Radnice Prahy 13 dokončila novou venkovní posilovnu s prostorem pro cross tréning v Dalejském parku, poblíž ulice Jaroslava Foglara.

Venkovní posilovna je určena pro všechny, kteří si chtějí na čerstvém vzduchu zacvičit. Nově je zde instalováno šest cvičících sestav na posílení i protažení svalů celého těla. Posilovací sestavy jsou určeny pro všechny věkové kategorie, od dětí až po seniory, cvičí se totiž pouze s vlastní vahou. „Doplnění místního parku o posilovnu vzešlo z požadavků místních obyvatel. Dalejský park jsme komplexně rekonstruovali před třemi lety a na základě ohlasů místních, kteří tu tráví hodně času, jsme prostor doplnili nejnovější formou posilovny,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka.

Posilovna doplnila Dalejský park o další možnost, jak trávit volný čas v přírodě a přitom se aktivně starat o své zdraví. „Návštěvníci mohou z umístěných QR kódů na svá mobilní zařízení ihned získat informace o tom, jaké cviky zde lze provádět a na které svaly jsou zaměřena. Pro milovníky cyklistiky je zde k dispozici také rotoped. Věřím, že si zde každý může najít své cviky podle vlastních možností,“ dodala místostarostka Marcela Plesníková. 

Nová venkovní posilovna v Dalejském parku
Nová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parkuNová venkovní posilovna v Dalejském parku
Vytisknout