Seznam mateřských škol působících v Praze 13 najdete zde

Zápis do mateřských škol probíhá každoročně zpravidla v květnu. Přesné termíny a místa zápisu pro následující školní rok stanovují ředitelky mateřských škol v dohodě s odborem školství. Tyto informace se včas zveřejňují na internetových stránkách a v informačním zpravodaji městské části, jsou k dispozici také na odboru školství a na jednotlivých mateřských školách.

Rodiče mohou dítě přihlásit do kterékoliv mateřské školy. Rozhodující pro přijetí je množství podaných přihlášek a kapacita dané školy. Rodiče navštíví zvolenou mateřskou školu, kde si vyzvednou přihlášku. Při výběru školy doporučujeme zohlednit její zaměření, případně individuality dítěte. Informace o zaměření jsou k dispozici v popisu dané mateřské školy na těchto stránkách nebo na odboru školství.

Jak je zajištěn provoz mateřských škol o prázdninách?

Každoročně zhruba v měsíci dubnu určí vzájemná dohoda ředitelek mateřských škol a odboru školství, které školky zajistí prázdninový provoz. Tuto informaci pak lze získat na kterékoli mateřské škole, případně na odboru školství.


Zápisy do mateřských škol zřizených MČ Praha 13 na školní rok 2020/2021

Výdej přihlášek: -

Zápisy do mateřských škol zřízených MČ Praha 13 se budou konat dne -.

Žádost o přijetí do MŠ
Evidenční list

Informace - letní provoz 2019

Vážení rodiče, pro zvlášť naléhavé situace jsme pro Vás zajistili provoz v jedné z našich mateřských škol, v období srpna 2019.

Budete-li potřebovat pomoci, obraťte se na odbor školství: 235011428

 

Zveřejněno: 29.04.2014 – Admin Administrator ; Přečteno 52342 x
Vytisknout