Městská část Praha 13 nabízí Vám, občanům městské části, možnost upozornit úřad pomocí zprávy MMS nebo e-mailu na aktuální problém v úklidu či pořádku na území Prahy 13 a poté sledovat na webových stránkách, jakým způsobem je Váš podnět vyřízen.

Stačí odeslat z mobilního telefonu nebo počítače fotografii poškozené lavičky, nepořádku, rozbitého chodníku, neposekané trávy, vznikající skládky apod. na emailovou adresu mms@praha13.cz. Do textu je třeba uvést zejména co nejpřesnější údaje, které pomohou identifikovat konkrétní místo problému (např. souřadnice GPS, ulici a číslo domu nebo číslo sloupu veřejného osvětlení). Na této webové stránce pak můžete průběžně sledovat průběh řešení problému až po jeho úplnou nápravu.

Upozorňujeme, že budou vyřizovány podněty, týkající se nepořádku na území MČ Praha 13, nikoliv týkající se nepořádku mimo území MČ Praha 13. Na zaslané podněty nebude odpovídáno. K nahlášení dopravních přestupků a přestupků proti veřejnému pořádku je určena bezplatná linka tísňového volání Městské policie hl. m. Prahy č. 156.

Rostoucí obliba a rozšířenost mobilních telefonů s fotoaparátem a ochota občanů podílet se na řešení může pomoci rychleji napravit nedostatky a odstranit závady na veřejných prostranstvích.

Focení závad či hlášení problému umožňuje i naše mobilní aplikace, kterou si můžete kdykoli zdarma stáhnout např. zde: http://www.praha13.cz/Praha-13-v-mobilu

Po stažení aplikace si dovolujeme požádat občany, aby MMS odesílali ihned po vyfocení inkriminovaného místa, nikoliv až následně např. z domova, protože pak souřadnice nesouhlasí se skutečností a vyřízení MMS podání je v tomto případě komplikované z důvodu chybějící lokalizace a v některých případech nelze vyřídit vůbec. Při lokalizaci nepořádku nám též hodně pomáhá uvedení čísla nejbližší lampy veřejného osvětlení.

Předem děkujeme za Váš zájem o pořádek v Praze 13 a za iniciativu.

Operační program: Lidské zdroje a zaměstnanost

Tato služba byla zavedena v rámci projektu "Otevřený a komunikující úřad MČ Praha 13" (reg. č. CZ.1.04/4.1.01/89.00112)

12345678910...

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
640/2021 Kluzký povrch mostu
Detail tiketu Název: Příliš kluzký povrch mostu Popis: Povrch mostu přes Jeremiášovu ulici mezi ulicemi Tlumačovská a Píškova je v teplotách kolem 0°C příliš kluzký, lidé padají na zem. Kategorie: ostatní Poloha: 50.04198923674139, 14.334584196662547
Oznámeno: 08.12.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Technická správa komunikací, a.s.

Postup řešení:

08.12.2021

Dobrý den, vždy při teplotách na O°C nebo pod O°C je pokyn Technické správy komunikací hl. m. Prahy ke kontrole a posypu těchto i ostatních lávek. Na přiložené fotografii k tomuto podnětu je řádné ošetření lávky posypem viditelné. Lávka na Velké Ohradě bude ještě dnes osobně zkontrolována. Děkujeme za podnět. TSK, a.s.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
639/2021 Nerovný chodník
Detail tiketu Název: Chodník Popis: Dobrý den, možná už někdo oznámil , nebo se řeší.... v každém případě by chtělo něco vymyslet a hlavně opravit. Chodník pod ul. Neustupného. Při nákupním centru Luka. Kategorie: silnice a dopravní značky Poloha: 50.0443416, 14.3219556
Oznámeno: 07.12.2021 0:00:00
Stav: Probíhá řešení
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
638/2021 Nepořádek u kontejnerů
Aktuálně to takto vypadá v ulici Kettnerova u kontejneru na tříděný odpad. Důvod? Sobotní výpadek pražských služeb a po vyvezeni dosud nikdo neuklidil. Smutný obrázek.
Oznámeno: 07.12.2021 0:00:00
Stav: Probíhá řešení
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
637/2021 Vyvrácený obrubník
Detail tiketu Název: Prosím o opravu obrubníku. Děkuji Popis: Kategorie: silnice a dopravní značky Poloha: 50.0497982, 14.3485993
Oznámeno: 07.12.2021 0:00:00
Stav: Předáno odpovědnému subjektu
Řeší: Technická správa komunikací, a.s.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
636/2021 Nepořádek u kontejnerů
přetékající kontejner vyvezen, ostatní nezájem Fantova 10 M.Z.
Oznámeno: 07.12.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

07.12.2021

Dobrý den, vyzvali jsme svozovou firmu ke zjednání nápravy. Děkujeme za upozornění. OŽP ÚMČ P-13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
635/2021 Nepořádek u kontejnerů
Detail tiketu Název: přeplněné popelnice - nepořádek v zeleni Popis: Popelnice na tříděný odpad byla 4 dny přeplněné, takže lide odkládali odpad kolem popelnic. Tento odpad popeláři nesbírají a vítr pak roznáší odpadky po okolí viz předchozí závada odpadky v zeleni. Je to poměrně začarovaný kruh, protože když dojde k úklidu odpadku v zeleni, tak je tam do 14 dni znovu právě kvůli přeplněným popelnicím na tříděný odpad. Je možné s tím dělat něco systémově? Jinak rovnou nastavte úklid co 14 dni. Kategorie: odpadky – kontejnery Datum vzniku: 07.12.2021 08:44 Poloha: 50.04762130025904, 14.319954665657889
Oznámeno: 07.12.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

07.12.2021

Dobrý den, vyzvali jsme svozovou firmu ke zjednání nápravy. Děkujeme za upozornění. OŽP ÚMČ P-13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
634/2021 Nepořádek
Popis: Bordel Kategorie: Úklid města Datum vzniku: 06.12.2021 11:37 Poloha: 50.0441503, 14.3228612
Oznámeno: 06.12.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Pražské služby a.s., vyzývá OŽP

Postup řešení:

06.12.2021

Dobrý den, dle vyjádření pracovníků provozovny neprobíhal svoz a úklid od sobotního rána z důvodu sněžení a náledí. Během dneška a zítřka bude vše vysypáno a uklizeno. Děkujeme za podnět. Pražské služby a. s.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
633/2021 Přeplněné kontejnery
Popis: Výpadek ve svozu (sobota) Kategorie: odpadky – kontejnery Datum vzniku: 06.12.2021 09:27 Poloha: 50.04661679098123, 14.329468615932598
Oznámeno: 06.12.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Pražské služby a.s., vyzývá OŽP

Postup řešení:

06.12.2021

Dobrý den dle vyjádření pracovníků provozovny neprobíhal svoz a do-úklid od sobotního rána z důvodu sněžení a náledí. Během dneška a zítřka bude vše vysypáno a uklizeno. Děkujeme za podnět. Pražské služby a.s.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
632/2021 Spadlý kryt lampy
Detail tiketu Název: 508581 Popis: Kategorie: veřejné osvětlení Poloha: 50.0475041, 14.3214962
Oznámeno: 04.12.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Postup řešení:

06.12.2021

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Závadu jsme předali k řešení našim technikům. THMP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
631/2021 Přerostlé keře
Popis: Zarostly chodnik Kategorie: zeleň – dětská hřiště Datum vzniku: 02.12.2021 08:27 Poloha: 50.04777422976777, 14.340609666856107
Oznámeno: 02.12.2021 0:00:00
Stav: Předáno odpovědnému subjektu
Řeší: Technická správa komunikací hl. m. Prahy

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
630/2021 Střepy na dětském hřišti
Dobrý den, chtěla bych upozornit na skleněné střepy na dětském hřišti Kociánova, konkrétně vedle trampolín (viz foto). Děkuji, s pozdravem L.T. GPS: 50.0523446N, 14.3144394E
Oznámeno: 01.12.2021 0:00:00
Stav: Probíhá řešení
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
629/2021 Nepořádek u kontejnerů
V ulici Klukovická je nepořádek kolem kontejnerů na tříděný a směsný odpad. Dnes se vyvážel papír, nicméně vše co bylo vedle pochopitelně pražské služby nechali na svém místě. Bohužel i přesto, ze ve všední dny jezdí auto, které kontroluje stav kolem tridicich nádob, zde dost pravděpodobně nezajelo ani jednou. Kontroluje pouze stanoviště u MŠ Šikulka. Děkujeme za nápravu.
Oznámeno: 30.11.2021 0:00:00
Stav: Probíhá řešení
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
628/2021 Nepořádek u kontejnerů
Detail tiketu Název: Nepořádek v ulici Popis: Dobrý den, přidávám ranní foto. po odvozu papíru. Doporučuji navštívit severní Čechy, oblast nepřizpůsobivích spoluobčanů ať. se vidí jak tady můžeme dopadnout. Technické služby opět předvedli svoji práci, ruce by mu upadli .. radši vrazí do těch krabic stím bordel kolem kontejnerů a pak už se to jen rozfouká po parkovišti. Navrhuji přidat další kontejnery na tříděný odpad, toto opravdu nestačí, papír, plasty ... nebo odvoz denně!!!!!! A ještě by pomohlo zvýšit kapacitu MP a trošku hlídat lidí jak dodržují pořádek 😉 ,. pokud né ...trestat!!! Děkujeme Kategorie: silnice a dopravní značky Poloha: 50.0438296, 14.3228297
Oznámeno: 30.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

02.12.2021

Dobrý den, stanoviště č. 077 v ul. Neústupného je uklizeno. Děkujeme za podnět. OŽP ÚMČ P-13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
627/2021 Nefunkční lampa veřejného osvětlení
Popis: U Drimlova 2364/2 nesvítí lampa veřejného osvětlení Kategorie: veřejné osvětlení Datum vzniku: 30.11.2021 06:02 Poloha: 50.0388252, 14.3381338
Oznámeno: 30.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Technologie hl. m. Prahy

Postup řešení:

30.11.2021

Dobrý den, děkujeme za nahlášení poruchy veřejného osvětlení. Váš podnět jsme předali technikům. THMP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
626/2021 Vrak
Popis: Již podruhé dávám podnět k odstranění vraku auta bez SPZ u kotelny v ulici Lýskova, poblíž křižovatky s Jeremiášovou ulicí. Doposud se nic nestalo, proces odstranění doposud ani nezačal. Vrak má rozbitá okna, je plný odpadků, i kolem auta. Prosím o odstranění vraku. Kategorie: silnice a dopravní značky Datum vzniku: 27.11.2021 11:05 Poloha: 50.05219835036718, 14.31088034128453
Oznámeno: 29.11.2021 0:00:00
Stav: Předáno odpovědnému subjektu
Řeší: Magistrát hl. m. Prahy

Postup řešení:

29.11.2021

Dobrý den, předmětné vozidlo se v minulosti nacházelo na pozemní komunikaci - přilehlé parkoviště. V té době bylo zahájeno správní řízení s provozovatelem vozidla o povinnosti vrak odstranit. Ve věci bylo podáno odvolání, o němž má rozhodnout odvolací orgán (MHMP), který k dnešnímu dni tak neučinil, i když bylo odborem dopravy několikrát urgováno. Do doby, než odvolací orgán rozhodne, nelze v řízení dále pokračovat i s ohledem na novou skutečnost - vozidlo přemístěno do zeleného pásu, čímž nastaly nové skutečnosti, které mohou omezit kompetence odboru dopravy, následně vlastníka pozemní komunikace (parkoviště) při odstraňování předmětného vraku. Stav správního řízení se k dnešnímu dni nezměnil, proto nemůže být v dohledné době vozidlo Správou služeb hl. m. Prahy odstraněno.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
625/2021 Spadané listí
Dobrý den, chtěl bych požádat o odklizení velkého množství spadaného listí v parkovém prostoru mezi ulicemi Modrá a Böhmova na sídlišti Lužiny. Letos poprvé, po letech, není listí uklizeno ani na chodníku. Vzhledem k velkému množství listí, na které prší a padá sníh, je chodník velice kluzký a hrozí nebezpečí úrazu. Fotky přikládám. Děkuji za pochopení a vyřešení situace. S pozdravem a přáním hezkého dne, M. C.
Oznámeno: 29.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

01.12.2021

Dobrý den, na úklidu listí zahradnické firmy pracují postupně v celé oblasti Lužin a to na veškerých plochách veřejné zeleně svěřených do správy odboru životního prostředí. Při rozsahu těchto ploch bude úklid listí probíhat několik týdnů i přes nepříznivé počasí a to až do jeho úplného odklizení. Děkujeme za pochopení a zájem o veřejná prostranství i zeleň. OŽP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
624/2021 Neuklizené listí
Neuklizené listí a jehličí před mateřskou školkou Palouček Husníkova 2075. Také v okolí ulice Suchý vršek 2101 nebyl proveden úklid opadaného listí. Prosím o sjednání nápravy.
Oznámeno: 29.11.2021 0:00:00
Stav: Probíhá řešení
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
623/2021 Nepořádek
Popis: Z popelnic na trideny odpad je casto neporadek v zeleni. Bylo by potreba bud casteji tuto cast uklizet nebo casteji odvazet trideny odpad. Kategorie: zeleň – dětská hřiště Datum vzniku: 27.11.2021 15:17 Poloha: 50.04766439126698, 14.31996605350335
Oznámeno: 29.11.2021 0:00:00
Stav: Předáno odpovědnému subjektu
Řeší: Pražské služby a.s., vyzývá OŽP

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
622/2021 Spadané listí
Popis: nesklizene listí, všude listí ,bude se letos uklízet? hnije hřiště, tráva na chodnících až to zmrzne a bude mokré budou mít všichni radost. co se stalo s Centrou,která uklid dělala dobře? děkuji Kategorie: zeleň – dětská hřiště Datum vzniku: 27.11.2021 12:24 Poloha: 50.04657, 14.3132487
Oznámeno: 29.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

29.11.2021

Dobrý den, úklid listí ze sportovního hřiště byl zadán správcovské firmě. Děkujeme za podnět. OŽP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
621/2021 Nebezpečný přechod
Dobrý den, hlásím dlouhodobý problém s nebezpečným přechodem pro chodce v ulici Bronzová 2571/4 před mateřskou školkou. Před přechodem ve směru jízdy od metra Lužiny nejsou nakreslené čáry zakazující parkování. Tudíž těsně před přechodem neustále parkují vozidla a na přechod není dobře vidět ( na přiloženém fotu zrovna parkovalo malé auto, takže to není tak patrné, ale při parkování automobilů normální velikosti to problém opravdu je). Už se nám několikrát stalo nebo jsme byli svědky toho, že za parkujícím autem náhle vyběhlo dítě, které díky vozidlu nebylo vidět. Bojíme se , aby tu nedošlo k nějaké nehodě, je to opravdu nebezpečný úsek. Již několikrát jsme řešili se panem starostou , místními strážníky i naposledy na dni otevřených dveří na radnici v září t.r. Bylo přislíbeno, že obec zajistí nakreslení pruhů, již to řešíme nejméně 5 let a stále nebylo vyřešeno. V zájmu bezpečnosti chodců a zejména dětí prosíme o rychlé řešení. Děkuji Z.B.
Oznámeno: 26.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor dopravy

Postup řešení:

29.11.2021

Dobrý den, návrh na stanovení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci u zmíněného přechodu pro chodce byl projednán ve Výboru pro dopravu a bezpečnost Zastupitelstva MČ Praha 13 a svým usnesením doporučen k realizaci. Následně odbor dopravy Úřadu MČ Praha 13, jak nám ukládá metodika nadřízeného orgánu, odeslal dne 9.11.2021 požadavek odboru dopravy Magistrátu hl. m. Prahy, který prostřednictvím úseku dopravního inženýrství TSK hl. m. Prahy, a. s. vypracuje dopravní opatření. Po stanovení místní úpravy provozu na pozemní komunikaci, dle zákonných předpisů, bude předáno příslušnému oddělení TSK k realizaci. Děkujeme za podnět. DOP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
620/2021 Nepořádek za trafostanicí
Nepořádek za trafostanicí
Oznámeno: 26.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

30.11.2021

Dobrý den, děkujeme za podnět a sdělujeme, že vlastníci předmětného pozemku byli vyzváni k zjednání nápravy. OŽP ÚMČ P-13.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
619/2021 Přeplněné kontejnery na tříděný odpad
Popis: Nedostatecne mnozstvi odpadkovych kontejneru. Prosim o doplneni poctu kontejneru nebo organizaci castejsiho odvozu, napr. na kazdodenni bazi. Dekuji. Kategorie: odpadky – kontejnery Datum vzniku: 22.11.2021 17:27 Poloha: 50.0502091, 14.3392201
Oznámeno: 22.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Pražské služby a.s., vyzývá OŽP

Postup řešení:

23.11.2021

Dobrý den, kontejnery na stanovišti č. 139 v ul. Volutová jsou vyvezeny a stanoviště je uklizeno. Děkujeme za podnět. OŽP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
618/2021 Neuklizená ulice
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč nebyla vyčištěna slepá část ulice Kovářova k paneláku číslo popisné 1578/9 a 1579/11. U mlejna úklid proběhl bez problému. Dekuji
Oznámeno: 19.11.2021 0:00:00
Stav: Nelze vyřešit
Řeší: Technická správa komunikací, a.s.

Postup řešení:

22.11.2021

Dobrý den, tato část motoristické komunikace není ve správě TSK hl m. Prahy, proto není zařazena do komplexního úklidu komunikací. Chodníky však ve správě TSK hl. m. Prahy jsou a jejich úklid je již zařazen do náhradních prací, které zde proběhnou během následujících 10ti dnech. Děkujeme za podnět. TSK,a.s.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
617/2021 Poškozené uzemnění u lampy veřejného osvětlení
Prosime o opravu ! Zdravi, D.Z.
Oznámeno: 19.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Technologie hl. m. Prahy

Postup řešení:

19.11.2021

Dobrý den, děkujeme za nahlášení poruchy veřejného osvětlení. Váš podnět jsme předali technikům. THMP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
616/2021 Kluzký chodník
Prosíme o úklid chodníku kolem ZŠ Otokara Chlupa a MŠ U stromu. Za deštivého počasí je chodník kluzký a nebezpečný. Chodí po něm děti a rodiče do školy a školky a neradi bychom přišli k nějakému úrazu. Děkujeme
Oznámeno: 19.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

24.11.2021

Dobrý den, spadané listí je postupně hrabáno a uklízeno v celé lokalitě. Děkujeme za podnět. OŽP ÚMČ P-13

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
615/2021 Nákupní košík v rybníku
Popis: Košík v potoce Kategorie: zeleň – dětská hřiště Datum vzniku: 17.11.2021 12:47 Poloha: 50.04793531843733, 14.335723176114756
Oznámeno: 18.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

18.11.2021

Dobrý den, vylovení nákupního koše bylo zadáno správcovské firmě. Děkujeme za podnět. OŽP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
614/2021 Neudržované schodiště
Dobrý den, chtěla bych Vás upozornit na poškozené schody na cestě spojující Starostodůleckou a Kovářovu ulici (nad dětským hřištěm). Schody jsou nízké, tedy i sjízdné pro kočárky, cesta je proto velmi frekventovaná. Bohužel je stav schodů špatný. Gps: 50.0482635N, 14.3151968E Děkuji, s pozdravem L. T.
Oznámeno: 18.11.2021 0:00:00
Stav: Předáno odpovědnému subjektu
Řeší: Soukromý vlastník, vyzývá OŽP

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
613/2021 Odhozený odpadkový koš
Dobrý den, dovoluji si požádat o zajištění uklizení odpadkového koše, který skončil za basketbalovou konstrukcí na hříšti na košíkovou vnitroblok Bellušova, Praha 13. Asi někde chybí. Povrch hříště jeví známky poškození. Foto není k dispozici. Správce poškození nájde. Děkuji. J*P*
Oznámeno: 16.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Odbor životního prostředí ÚMČ Praha 13

Postup řešení:

18.11.2021

Dobrý den, odpadkový koš z kovové konstrukce byl správcovskou firmou odstraněn. O poškozeném umělém povrchu hřiště, zřejmě vandaly, již víme. Opravu bude možno provést až na jaře, neboť je zapotřebí vyšších teplot k dodržení přesného technického postupu. Děkujeme za podnět. OŽP.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
612/2021 Neuklizené přenosné dopravní značení
Dobrý den. Dne 4.11.2021 bylo provedeno kromě jiných i blokové číštění v ulici Neústupného a Bellušova, Praha 13. Některé značky byly odvezeny, některé ne. Proč ? (Firma, která je rozmístila, zřejmě počítá i s čištěním na jaře). Dovoluji si požádat o zajištění jejich uklizení. Děkuji.J*P* Bellušova chodník před vchodem 1824 a před kontajnerem na textil 2 ks Neústupného začátek ulice 2 ks
Oznámeno: 16.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Technická správa komunikací hl. m. Prahy

Postup řešení:

22.11.2021

Dobrý den, k výše uvedenému sděluji, že jsme podnět předali dodavatelské firmě. Úklid značek proběhne v nejkratší možné době. TSK.

Poslaná fotografie

Poslaná fotografie
611/2021 Nefunkční lampy veřejného osvětlení
Dobrý den, hlásím dvě nefunkční lampy veřejného osvětlení v ulici Pavrovského - sloupy číslo 510809 a 510811. Za nápravu předem děkuji. S pozdravem M. K.
Oznámeno: 16.11.2021 0:00:00
Stav: Vyřešeno
Řeší: Technologie hl. m. Prahy

Postup řešení:

16.11.2021

Dobrý den, Váš podnět byl předán našim technikům k vyřešení, děkujeme za nahlášení. THMP.

12345678910...
Vytisknout