Městská část Praha 13 společně s Integračním centrem Praha, o.p.s. organizuje komunitní akci pro celou rodinu s názvem „Nejsme si cizí...“. Akce, která je pořádána v rámci projektu „Společná adresa – Praha 13“ a je zařazena mezi akce místní Agendy 21, se uskuteční v sobotu 23. června 2018 od 14 hodin v Centrálním parku Prahy 13 u Kuželkárny.

Celé sobotní odpoledne 23. června se ponese v kulturním duchu. Těšit se můžete na vystoupení hudebních kapel a divadlo pro děti. Pro návštěvníky budou připraveny různé workshopy. Součástí akce bude možnost využít nově instalovaný gril a také se občerstvit v některém ze stánků.

Děti dostanou příležitost vyzkoušet si svoji zručnost v dílničce Kutila juniora nebo se zúčastnit výtvarné dílny. Nebude chybět ani tolik oblíbené malování na obličej.

Zájemci o hájení lidských práv si ve spolupráci s českou pobočkou mezinárodní organizace Amnesty International mohou poslechnout sérii krátkých vzdělávacích diskuzí se zástupci národnostních a sociálních menšin s názvem „Živá knihovna“.

Vstup na akci i doprovodné aktivity jsou pro veřejnost zcela zdarma. Nezapomeňte si vzít s sebou hudební nástroje a zpěvníky.

Komunitní akce "Nejsme si cizí..." je pořádána v rámci projektu "Společná adresa - Praha 13" zaměřeného na integraci cizinců za finanční podpory Ministerstva vnitra ČR a městské části Praha 13.

Nejsme si cizi plakat 2018