soa

URL: http://www.specialone.cz/

Fotbalové hřiště:
Fakultní základní škola
Mezi Školami 2322
155 00 Praha 5 – Nové Butovice

Hala:
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků
Bronzová 2027
155 00 Praha 5 – Lužiny

Kontakt:
Jan Bůžek
Tel: 737 773 918
E-mail: special1academy@email.cz

Special One Academy je první sportovní akademie v Praze, která se specializuje na vytváření sportovních akcí v průběhu školního roku se zaměřením na základy sportovní gymnastiky, fotbalu, silové a atletické průpravy.

Smyslem projektu je vytvořit tréninky v moderním pojetí pro veřejnost i vrcholové sportovce.
Tímto projektem chceme umožnit a dát šanci dětem, mládeži i dospělé populaci o zdokonalení svých sportovních schopností a dovedností. Akademie nabízí pohybovou průpravu a silových cvičení se zaměřením hlavně na fotbal (nejrozšířenějším sportem na světě), proložené sportovní gymnastikou (nejtěžším sportem na světě).

Silová cvičení jsou zahrnuta v tréninku sportovní gymnastiky. Cílem akademie je najít potenciál a talent v každém, kdo nás bude navštěvovat. Jedním z cílů je také pozitivní působení na výchovu dětí a mládeže nabídkou sportovních aktivit u Special One Academy.

Jan Bůžek – Zakladatel akademie
několikanásobný mistr České republiky ve sportovní gymnastice, který si prošel i poloprofesionálním fotbalem a hokejem.

„Chci jít proti systému, který je zde nastaven v České Republice. Vrcholoví sportovci, kteří reprezentují naší vlast upadají. Vidím v tom problém takový, že kvalita a talent zde nedostanou šanci. Neuznávám prosazování sportovců díky známosti či skrytému finančnímu vypomáhání klubu…“
 
Motto
  „9x padnout, 10x vstát!“
  „Slovo nejde ve sportu neexistuje!“
Vytisknout