Na neděli 16. září pro vás Dům dětí a mládeže Stodůlky ve spolupráci s městskou částí Praha 13 připravil hned dvě zajímavé akce.

Od 14.00 do 17.00 bude v rámci probíhající výstavy Modely a modeláři Prahy 13 před budovou radnice na Slunečním náměstí Modelářský den. Modelářské kroužky z domu dětí předvedou ukázky létání modelů,  můžete se zapojit do soutěží ve stavbě a létání vlaštovek... V 16.00 začne v Kulturním domě Mlejn, Kovářova 4, Odpolední kulturní program Domu dětí a mládeže. Uvidíte autorské představení divadelního souboru Pecka z DDM s názvem Prostě táta, po něm bude následovat například interaktivní divadelní dílna Cesta k divadlu. Aktivity budou interaktivní a počítají s aktivním zapojením přítomných diváků.

vyzaduji

Vloženo: 14.09.2018 – Eva Černá ; Přečteno 143 x