MATRICE ZNAKU ořez 60x65 px Tisková zpráva
16. května 2018

Ve středu 16. května proběhl na stavbě Domova pro seniory v ul. Za Mototechnou kontrolní den. Tento projekt, který je kompletně financován z rozpočtu městské části Praha 13, nabídne 110 lůžkových míst pro seniory. Stavba je téměř dokončena, provádějí se už pouze vnitřní úpravy. Termín předání na podzim letošního roku tedy bude dodržen podle původní domluvy.

Senioři zde naleznou klidné místo pro život. Počítáno je s kompletním příslušenstvím, včetně moderně vybavených pokojů se sociálním zařízením. Na každém patře je umístěna sesterna, relaxační místnost a terasa s venkovním posezením. Ubytovaní klienti budou mít k dispozici vlastní ordinaci s nonstop lékařskou službou, kuchyni, jídelnu a další společenské prostory. Komplex bude poskytovat nadstandardní služby včetně kadeřníka, prostory s vanami pro vodní terapii, masážní místnost a tělocvičnou pro kondiční cvičení. Senioři mohou rovněž využívat venkovní relaxační zónu – malý park s lavičkami.

Máte-li nápad, jak by se Domov pro seniory mohl jmenovat, napište nám jej na mailovou adresu: dps@p13.mepnet.cz.

Množí se dotazy, jakým způsobem se přihlásit jako potenciální klient tohoto zařízení. V tuto chvíli probíhá výběrové řízení na provozovatele. O jeho ukončení budete samozřejmě včas informováni prostřednictvím komunikačních kanálů MČ Praha 13 (časopis STOP, web, facebook Šťastná třináctka). Způsob podávání žádostí o umístění do Domova pro seniory bude stanoven ve chvíli, kdy bude vybrán provozovatel.

Eva Libigerová

Telefon: 235 011 217, Fax: 235 514 661, E-mail: libigerovae[zavináč]p13[tečka]mepnet[tečka]cz

DPS_Hrubá stavba (říjen 2017)

Hrubá stavba - říjen 2017