DEN ZDRAVÍ 

opět po roce si Vás dovolujeme pozvat na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu pod názvem DEN ZDRAVÍ, který Vám nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví,  prevence a soutěží pro děti i dospělé o zajímavé ceny.  Na co se konkrétně můžete těšit? K dispozici Vám bude zdarma analýza tělesné hmotnosti, rady v oblasti péče o zrak, názorné ukázky jak správně pečovat o svůj chrup, měření krevního tlaku, pomoc při odvykání kouření, SOS tlačítka či virtuální realita pro seniory, sportovní aktivity, ochutnávky potravin, ukázky líčení a mnohé další. Pro děti bude k dispozici skákací hrad, malování na obličej či korálková nebo balónková dílna. Akce je vhodná pro všechny věkové skupiny a vstup je zdarma.

Kdy: středa 14. 6. 2023 od 10:00 do 17:00 hodin na travnaté ploše před radnicí Prahy 13

Akci pro Vás realizuje Městská část Praha 13 prostřednictvím místní Agendy 21.

Den zdraví 2023

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


V červnu 2023 se uskuteční další ročník velmi oblíbené akce DEN ZDRAVÍ.

Akce je zaměřena na širokou veřejnost, na všechny, kteří mají zájem pečovat o své zdraví a chtějí se dozvědět novinky v oblastech zdravého životního stylu, sportu, zdravého stravování a celkové prevence.

Jste společnost, spolek či firma, která se uvedenýmoblastem věnuje, a máte zájem být vystavovatelem? Velmi rádi Vám dáme příležitost se prezentovat a do akce se aktivně zapojit.

Pro bližší informace jsme Vám k dispozici na  tel.: +420 235 011 615,  zelenkovaH@Praha13.cz


Vytisknout