Pojď hrát ragby !

Pojď vyzkoušet ragby - sport, který hrají muži, ženy, chlapci a dívky po celém světě. Ragby je přitahuje pro svůj jedinečný charakter budování hodnot. Ragby je specifickým sportem, ve kterém se uplatní hráči všech typů postav. Rychlí, vysocí, malí, silní, apod. Každá pozice v ragby vyžaduje na hráčích specifické dovednosti. V ragby se přihrává rukama, kope, skládá a bojuje o míč. To vyžaduje zapojení celého těla.

Náš sport je postaven na principech přátelství, fair-play, respektu a týmové spolupráce. Každý hráč či hráčka ví, že tyto zásady jsou důležitější než vítězství nebo prohra. Od prvních kroků se v ragby hráči a hráčky učí základy férovosti, radosti ze hry a respektování rozhodčích a soupeřů. 

Máme k dispozici zázemí, které nemá žádný jiný ragbyový klub. Jsme velmi otevření a přátelští. Ragby hrajeme především pro zábavu, rádi se setkáváme při různých aktivitách i mimo hřiště. Podívej se na naše sociální sítě (Facebook/ARC a Instagram/ARC) nebo koukni na naše webové stránky - Web/ARC

V případě zájmu se nám ozvi, nabíráme celoročně od malých dětí (5 let) až po dospěláky: 

Honza Koleček, hlavní trenér mládeže
Tel. 733 100 044
E-mail: kolecek@arc-rugby.cz

ARC IURIDICA RAGBY


Vytisknout